Piernikowa pasja

Ja Aneta.

Pewnego dnia, podczas przeglądania nocą instagrama, natknęłam się na piękne lukrowane ciastka. To była miłość od pierwszego wrażenia. Miłość na zabój. Rano już byłam umówiona na szkolenie u jedynej wtedy chyba uczącej dziewczyny. Wyobrażacie sobie minę mojego męża, kiedy oznajmiłam mu po przebudzeniu: od dzisiaj będę robić dekorowane pierniki? :))))))
Trafiło na podatny grunt, odkąd pamietam, miałam ciągoty artystyczne. Tak oto z dietetyka (o ironio losu:)) zajęłam się dekorowaniem ciastek i pierników.
Moja pasja trwa do dziś. 
Uwielbiam dla Was piec, ucierać, kręcić lukier i dekorować/personalizować ciacha tak, aby w obdarowanym wzbudzić emocje. 
Uwielbiam, kiedy do mnie wracacie z nowymi projektami, pomysłami do wylukrowania.

Jeżeli szukasz wyjątkowych wzorów, dopasowanych do indywidualnych, nawet najbardziej wymyślnych potrzeb, to jesteś w dobrym miejscu.
Wykonam każdy kształt ciastek, ponieważ posiadam drukarkę do foremek.
Oferuję też ciastka z logo.

P.S. Mąż po pierwszym szoku wziął się do roboty:) Projektuje pudełka, opakowania pojedyncze, foremki, naklejki itp. Ja jako estetka dbam o to, aby produkt finalny był pięknie udekorowany i zapakowany. Moich dwóch synków dba natomiast o to, aby żadne ciacho się nie zmarnowało. 

Aneta Miśków

Zapraszam do kontaktu